Anmälan till

Nedan ser ni alternativ till årets sommarträning under veckorna 26 - 32.

Det kommer vara träning tisdag och torsdag.

De olika träningsgrupperna.

Kl 15:00 - 15:50 Hcp 54-36 !FULLT!

Kl 16:00 - 16:50 Hcp 36-20 !FULL TILL OCH MED V 29!

Kl 17:00 - 17:50 Hcp 20-0

Varje vecka kommer bestå av ett svingpass och ett teama pass. Se nedan för veckoplanering för de andra passen:
V. 26 - Putt
V. 27 - Chip
V. 28 - Pitch/Bunker
V. 29 - Bana
V. 30 - Putt
V. 31 - Chip
V. 32 - Pitch/Bunker

 

Vecka 29                                                                                              
Kl. 15:00-16:00 !Fulltecknad! Kl. 16:00-17:00 Kl. 17:00-18:00
1. Charlie Kuylenstierna 1. Hedvig Kuylenstierna 1. Simon Niklasson
2. Sixten Löfgren  2. Isak Waldemarson 2. Carl Hovstadius
3. Louise von der Esch  3. Ruth Holm 3. Hanna Hovstadius
4. Björn Schullström  4. Tom holm 4. Filippa Hovstadius
5. Judith Waldemarson 5. Bea Klingspor 5. Erik Möller 
6. Line Jorlen 6. Arvid Reuszner 6. Agnes Ahlqvist
7. Eleanor Holm 7. Stella Flodman 7. Carl Möller
8. Paula Klingspor 8. Anton Flodman 8. Elsa Svanberg
9. Alex Rosén 9. Max von Haslingen 9. Max Jarl
10. August Ahlqvist 10. Julia Rosén 10.
11. Alexandra Ahlqvist 11. Alice Rosén  
12. Sophie Ahlqvist  12. Morgan Holm  
13. Ebba Rosén    

 

Vecka 30                                                                                              
Kl. 15:00-16:00 Kl. 16:00-17:00 Kl. 17:00-18:00
1. Sixten Löfgren  1. Isak Waldemarson 1. Simon Niklasson
2. Björn Schullström  2. Ruth Holm 2. Carl Hovstadius
3. Judith Waldemarson 3. Tom holm 3. Hanna Hovstadius
4. Sophie Ahlqvist  4. Bea Klingspor 4. Filippa Hovstadius
5. Paula Klingspor 5. Arvid Reuszner 5. Erik Möller 
6. Eleanor Holm 6. Hedda von Uexkull 6. Agnes Ahlqvist
7. Julia Isaksson 7. Max von Haslingen 7. Carl Möller
8. Alexander Knaust 8. Alice Rosén 8. Elsa Svanberg
9. Line Jorlén 9. Julia Rosén 9.
10. Louise von der Esch  10. William Knaust 10.
11. August Ahlqvist  11. Theodore Ashton 11.
12. Alex Rosén  12. 12.
13. Ebba Rosén  13. 13.

 

Vecka 31                                                                                            
Kl 15:00-16:00 Kl. 16:00-17:00 Kl. 17:00-18:00
1. Judith Waldemarson 1. Isak Waldemarson 1. Simon Niklasson
2. Eleanor Holm 2. Ruth Holm 2. Carl Hovstadius
3. Paula Klingspor 3. Tom holm 3. Hanna Hovstadius
4. Line Jorlen 4. Bea Klingspor 4. Filippa Hovstadius
5. Louise von der Esch  5. Arvid Reuszner 5. Carl Möller
6. Sophie Ahlqvist 6. Morgan Holm 6. Elsa Svanberg
7. August Ahlvist 7. Max von Haslingen 7.
8. Alex Rosén 8. Hedda von Uexkull  
9. Ebba Rosén 9. Julia Rosén  
10. Baltzar Nauckhoff 10. Alice Rosen  
11. Ossian Nauckhoff  11. William Knaust  
12. Alexander Knaust 12. Theodor Ashton  

 

Vecka 32                                                                                          
Kl. 15:00 - 16:00 Kl. 16:00 - 17:00 Kl. 17:00 - 18:00
1. Eleanor Holm 1. Ruth Holm 1. Simon Niklasson
2. Paula Klingspor 2. Tom holm 2. Carl Hovstadius
3. Line Jorlen 3. Bea Klingspor 3. Hanna Hovstadius
4. Louise von der Esch 4. Arvid Reuszner 4. Filippa Hovstadius
5. Sophie Ahlqvist 5. Max von Haslingen 5. Carl Möller
6. August Ahlqvist 6. Arvid Reuzner 6. Elsa Svanberg
7. Ebba Rosén 7. Theodor Ashton 7.
8. Baltzar Nauckhoff 8.  8.
9. Ossian Nauckhoff  9.  9.